Öğretmenlerimiz


SERHAT SÖNMEZ

1993 Antakya Doğumlu olup, aslen Adana/Kozanlı'yım. 2015 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünü bitirdim. 2016 yılında aynı üniversitede Fen Bilimleri Enstitüsü Enformatik Anabilim Dalı'nda yüksek lisansa başladım ve şuan tez aşamasında olup eğitimime burada devam etmekteyim. "Yaşam Boyu Öğrenme" felsefesini kendine rehber edinmiş bir eğitimci olarak olarak Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü 2017 yılında tamalayarak ikinci lisans mezuniyetimi tamamladım. Türkiye ve Dünya'da Stem ve Maker Hareketi ile ilgili olarak yapılan akademik çalışmaları yakından takip etmekte, eğitim teknolojileri hakkında güncel gelişmeler ile ilgilenmekteyim.
HÜSEYİN DERİN

1988 Adana doğumluyum. Mustafa Kemal Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. Vatani Görevimi 2014 yılında Şanlıurfada yaptım. Mesliğimle ilgili yayınları takip ederim. Özgüveni yüksek , kendini ifade edebilen, araştıran, bilgiye ulaşan, yürüyüs yapmayı, seyahat etmeyi seven, balık tutmayı ve bisiklete binmekten hoşalanan biriyim. Yenilikleri takip etmeyi severim.
KÜBRA SERT

1991 Adana doğumluyum.Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim fakültesi Bilgisayar öğretimi ve Eğitim Öğretmenliği bölümü mezunuyum.Adana da başka özel okullarda görev yaptıktan sonra Adana Gündoğdu kolejinde çalışmaya başladım.Öğrencilerime kodlama eğitiminin önemini öğretmek ve onlara aşılayarak mesleğime olan görevimi yapmaya çalışıyorum.Mesleğimle ilgili gelişmeleri yakından takip ediyorum.
RAHİME DERMİRCİ

Yüzüncü Yıl Ünv Bilgisayar Öğretim ve teknoloji öğretmenliğini mezunuyum. Çocukluktan Hayal ettiğim mesleği yapıyorum. Eğitimde teknoloji kullanmayı STEM duyarlı eğitimler araştırma yapmayı ve robotik eğitimiyle tanışan öğrencileri adım adım mekanik yapıların nasıl çalıştıklarını keşfederken ve bu düzenekleri hem tasarlayarak hem de kodlayarak hayata geçiren öğrenciler yetiştirmeyi hedefliyorum.Doğayı gezmeyi ,kitap okumayı ve tiyatrodan hoşlanıyorum
CELAL BOZKURT

1988 Gaziantep Doğumluyum. İlkokul-Ortaokul-Lise'yi Mersin'de okudum. Üniversitesi Yıldız Teknik Üniversitesinde Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliğini okudum. Daha sonra İstanbulda Avrupa Kolejinde 2 yıl görev aldım. Ardından 1 yıl Perşembe Vakfı okullarında çalıştım. Şuan Adana Gündoğdu Kolejinde çalışmaktayım ve burada çalışmaktan dolayı çok mutluyum.
 Yağız Kayakuşu

1987 yılında Adana'da dünyaya geldim.İlk,orta ve lise öğretimimi Adana'da tamamladım.Marmara Üni. Kimya Öğretmenliğinden mezun oldum.Adana Gündoğdu Koleji benim çalışmakta olduğum 4. kurumum.Burda çocuklarla alışverişte olmak onların hayatlarına dokunmak beni çok mutlu ediyor.Üniversite yıllarında tanıştığım kaya tırmanışı sporu bir yaşam biçimi haline geldi ve hala yapmaktayım.Doğada olmaktan ve spor yapmaktan aldığım keyif beni doğa sporlarında yaşam enerjisi bulmamı sağlıyor.Her fırsatta Enduro motosikletimle doğada olmayı tercih ediyorum.Honda motosiklet eğitim merkezinden aldığım güvenli sürüş sertifikalı 3 adet eğitimim var.Şu anda Yoga eğitmenliği eğitimi alıyorum.Bu süreçte iç dünyamda neler olduğunu anlamak ,zihin kontrolünü nasıl sağlamam gerektiğini ve sağlıklı insan ilişkileri kurma konuları üzerine içselleşiyorum.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder